Добредојдовте на EXCITECH

за центарот

Excitech, професионални машини за производство на компанијата, е основана со повеќето разграничувањето клиенти во умот. Со објект за производство во Кина, но строго да се почитуваат највисоките стандарди за квалитет, нашите производи се гарантира да се изврши со висока точност на најдолгиот период на време за вашиот најсложените индустриски потреби.

Нашиот широк спектар на лесно достапни со висок квалитет портфолио вклучува панел Мебел Производство решенија, Мулти-големина 5-оската обработка центри, пили за сечење панели, Point-to-Point центрите и други машинерии посветен на дрво и други клучни апликации.

Дознај повеќе>

КОМПАНИЈАТА ADVANTAGE

 • КВАЛИТЕТ

  Автоматски ЦПУ машинска процес, трокреветни инспекција гарантира одлична обработка, меѓународен конфигурација бренд, стабилни перформанси.
 • ИСКУСТВО

  Години на производство искуство, производите навлезат поле обработка на неметални, ги опфаќа сите индустриски град.
 • ТЕХНИЧКИ

  Помогне на клиентите да се обезбеди решенија производ обработка, технички упатства, одржување софтвер за обука, по продажбата, итн
 • СЕРВИС

  Во Excitech, ние не сме само производство на компанијата. Ние сме бизнис консултанти и деловни партнери.

Настани и изложби

WhatsApp Интернет разговор!