Mirë se vini në EXCITECH

Katër-Aksi Machining Center

Detail Product

Pendulum Spindle Movement:±90°

 

未标题-1.jpg

 

seri
katër Axis
Udhëtim Size 2500 * 1260 * 420mmose 3100 * 2100 * 420mm
transmetim X / Y rack dhe ingranazhi makinë, Z ball helika makinë
Udhëtim Speed ≥45000mm / min
Speed ​​Punës ≥20000mm / min
Fuqia gisht 9.6 kW
gisht Speed 24000r / min
Driving Sistemit YASKAWA
kontrollues Syntec / Osai

★ Të gjitha dimensionet subjekt për të ndryshuar

Production Facility

production

In-House Machining Facility

inhouse

Quality Control & Testing

control

Pictures taken at Customer’s Factory

coustomer

  • Previous:
  • Next:

  • WhatsApp Chat Online!