Welcome to EXCITECH

Ruter CNC për përpunimin e drurit PTP

Detajet e produktit

ww

w2

w3 w4

◆ Një qendër pune gjithëpërfshirëse e përshtatshme për bluarje, ruterim, shpim, bluarje anësore, sharre dhe aplikime të tjera.
◆ Ideale për mobilje me panele, mobilje prej druri të ngurtë, mobilje zyre, prodhime të dyerve prej druri, si dhe aplikacione të tjera jo metalike dhe metalike të buta.
◆ Zonat e dyfishta të punës garantojnë ciklin e punës pa ndërprerje -- operatori mund të ngarkojë dhe shkarkojë pjesën e punës në një zonë pa ndërprerë funksionimin e makinës në tjetrën.
◆ Paraqet komponentë të klasit të parë botëror dhe procedura strikte të përpunimit.

 

SERIA

E6-1230D

E6-1243D

E6-1252D

Madhësia e Udhëtimit

3400*1640*250 mm

4660*1640*250mm

5550*1640*250mm

Madhësia e punës

3060*1260*100mm

4320*1260*100mm

5200*1260*100 mm

Madhësia e tabelës

3060*1200mm

4320*1200mm

5200*1200 mm

Transmetim

X/Y me raft dhe shtytje me gjilpërë; ngasje me vidhos me top

Struktura e tabelës

Binarët dhe binarët

Fuqia e gishtit

9.6/12 kw

Shpejtësia e gishtit

24000 r/min

Shpejtësia e Udhëtimit

80 m/min

Shpejtësia e punës

20 m/min

Revista e mjeteve

Karuseli

Vendet e veglave

8

Konfigurimi i bankës së shpimit.

9 Vertikale+6 Horizontale+1 Sharrë

Sistemi i drejtimit

Yaskawa

Tensioni

AC380/50HZ

Kontrolluesi

OSAI/Syntec


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • WhatsApp Online Chat!